درباره ما

پارس بلیت سامانه هوشمند فروش بلیت برنامه های هنری میباشد که از یک سو با توجه به گسترش روزافزون تکنولوژي ارتباطات و لزوم استفاده از فناوري اطلاعات در امور مختلف و از سوي ديگر بر اساس استفاده از سوابق قبلي در تهیه کنندگی و مديريت اجرايي برنامه هاي گوناگون در سال ۱۳۹۳ طراحي گرديد.

هسته مرکزي و کاملا هوشمند اين سامانه با قابليت اطلاع رساني به مشتریان هر برنامه و امکان انتخاب صندلي و بازدید از سالن به صورت تور مجازی در پلان سالن هاي مختلف کشور و همچنين پرداخت اينترنتي هزينه بليت و دريافت پرينت آن با صرف کمترين زمان و انرژي ، گامي بس بلند در راستاي زندگي در عصر مدرن مي باشد .

در سال ۱۳۹۵ و طی اجرای یک تفاهم نامه ، سایت پارس بلیت و سایت پارس کنسرت ادغام شدند و دامین پارس کنسرت به پارس بلیت متصل گردید. آدرس ورود از طریق پارس کنسرت ،  www.Pars-Concert.com میباشد. پارس کنسرت اولین مرجع اطلاع رسانی کنسرت های سطح کشور میباشد که از سال ۱۳۹۳ تحت نظارت آقای امیر حسین اسماعیلی آغاز به کار نمود.

 

صاحب امتیاز مجموعه : مسعود سفیری (تهیه کننده و مدیر اجرایی کنسرت ها)

طراح پوستر و طرح های سایت : امید مردوخی (دارکوب) ، آرین علاقه بند (Arian Alaghehband Art Works)

عوامل کنترل بلیت : متین سفیری ، شکیلا شریعتی

سرپرست عوامل اجرایی : امیر کریمی

 عوامل اجرایی (آقایان) :  امیر کریمی ، محسن یعقوبی ، فراز درفش ، آرمین میرزائی ، پدرام زمانی ، میلاد خیر آبادی ، ابوبکر میرزائی ، فرشاد محمدی

عوامل اجرایی (بانوان) : شکیلا شریعتی ، سارا محمدی ، هلیا رحیمی ، نازنین امینی